Krótko o Dostinexie

0
28
dostinex
dostinex

Jak bergolak (alias dostinex lub agalaty) działa na mężczyzn. Kiedy znajduje zastosowanie w kulturystyce. Obliczanie dawki.

Zdrowie, dobry nastrój i wyniki sportowe zależą w dużej mierze od poziomu hormonów w organizmie. Kluczowe znaczenie ma poziom prolaktyny. Polipeptyd ten ma charakter białkowy i ma bardzo bogaty skład. Składa się on z około 200 różnych aminokwasów, które wykazują wiele podobieństw do hormonu wzrostu.

Głównym narządem wpływającym na wydzielanie prolaktyny są gruczoły sutkowe. Tworzy niezbędne środowisko wokół gruczołów i przyspiesza procesy wzrostu. Ponadto prolaktyna jest odpowiedzialna za regulację ilości mleka matki karmiącej.

Jaki jest jego cel?

W jaki sposób powyższe stwierdzenie odnosi się do kulturystyki? To całkiem proste. Podczas przyjmowania sterydów dochodzi do aktywacji produkcji prolaktyny, co ma negatywny wpływ na ogólną wydolność organizmu sportowca. Bergolac to lek, który pomaga obniżyć poziom prolaktyny u sportowców (mężczyzn i kobiet) i zmniejszyć jej negatywne skutki.

Udowodniono już, że wysoki poziom prolaktyny może prowadzić do niepłodności i impotencji u mężczyzn. Ponadto możliwe jest również wystąpienie ginekomastii laktacyjnej. To ostatnie zaburzenie charakteryzuje się występowaniem płynu po ściśnięciu brodawki sutkowej.

Jednocześnie ginekomastia nie pojawia się tylko na etapie karmienia piersią. Problem ten jest zwykle spowodowany nieprawidłowościami w gospodarce hormonalnej organizmu, a mianowicie brakiem równowagi głównych hormonów, takich jak progestriny, estrogeny i androgeny. W naszym internetowym sklepie sportowym można kupić 

Jednocześnie bergolak spełnia szereg innych pożytecznych funkcji w kulturystyce: poprawia libido, skraca czas regeneracji organizmu i zwiększa erekcję.

Jak działa ten lek?

Pomimo swoich “medycznych podstaw” Cabergoline jest aktywnie wykorzystywana w kulturystyce. Z reguły jest on przepisywany w celu stłumienia negatywnych objawów działania sterydów. Jego główne działanie polega na pobudzaniu specjalnych receptorów (D2) w komórkach przysadki mózgowej. Zadaniem tych receptorów jest wytwarzanie dopaminy, która hamuje wytwarzanie prolaktyny.

Oprócz tego kabergolina jest popularna ze względu na kilka innych właściwości:

  • wzmocnienie funkcji libido;
  • stymulacja funkcji erekcji;
  • obniżenie ciśnienia krwi (duży plus dla osób z nadciśnieniem);
  • usuwanie nadmiaru płynów z organizmu itd.

W kulturystyce przyjmowanie suplementów pomaga przyspieszyć przyrost masy mięśniowej i uzyskać idealną sylwetkę.

Follow – https://techshar.com for More Updates